PREGLED TEKEM MLAJŠIH SELEKCIJ

U15

Ekipa U15 je upala na popoln preobrat na povratni polfinalni tekmi državnega prvenstva, a je žal želja ostala neizpolnjena – tudi na drugi tekmi je Meteorplast zmagal (7:4) in tako zasluženo napredoval v veliki finale. Varovanci Luke Volariča so sicer nudili dober odpor in v prvem polčasu držali stik z nasprotniki, ki pa so si v drugem polčasu priigrali varno prednost, ki je niso več spustili iz rok.

Naši fantje se bodo tako potegovali za 3. mesto. Zagotovo ga bodo skušali doseči tudi za svojega kapetana Otona Volariča, ki je svoje prijatelje po nesrečni poškodbi spodbujal s tribun. Na tem mestu še enkrat vsi v klubu Otonu želimo vse najboljše in hitro okrevanje!

Če so naši fantje že morali izgubiti, pa smo veseli, da se je to zgodilo proti ekipi KMN Meteorplast Šic Bar. Navijači, igralci, trenerji in ostalo klubsko osebje je po nesrečni poškodbi našemu kapetanu nudilo vso podporo. V Kobaridu so ga podprli s transparentom, na ogrevanju so njihovi igralci nosili majice s številko 17 in nasploh s pozornostjo izkazovali sočutje do poškodovanega kolega. V časih pehanja za uspehi, je bilo prijateljsko vedenje gostujoče ekipe pravi navdih in veseli nas, da gostujoča ekipa ob športnih dosežkih, skrbi tudi za gojenje športnih vrednot. Čestitke trenerju Gregorju, za nas ste že zdaj zmagovalci letošnje sezone! V finalu vam želimo vso srečo – navijamo za vas!

Hvala tudi naši publiki za glasno spodbudo! Ekipi U15 pa še enkrat čestitamo za pošten polfinalni boj – naj bo tako tudi v tekmi za 3. mesto!

EKIPI NA TEKMI PROTI METEORPLASTU

KMN OPLAST KOBARID

63 – Franci Uršič (V), 6 – Steven Rot, 7 – Jaka Leskovar Tratnik, 10 – Filip Gorjan, 15 – Tjan Weisbacher, 18 – Vid Mašera, 20 – Maj Koren, 21 – Jaš Taučer, 27 – Patrik Ivančič, 28 – Miha Razpet, 30 – Nace Volarič

Trener: Luka Volarič

KMN METEORPLAST ŠIC BAR

1 – Julijan Šalamun (V), 44 – Danijel Pivljaković (V), 3 – Matic Babič, 4 – Jan Fras, 6 – Jan Kolar, 7 – Valentin Vukovič Kosi, 8 – Dino Semenič, 10 – Nal Zver, 14 – David Makoter, 18 – Domen Antolin, 20 – Mai Stojko, 30 – Matic Ritonja

U13

Včeraj je ekipa U13 doma gostila Primorje iz Ajdovščine. Naša ekipa se je odlično držala do 45 minute, ko je bil rezultat 1:2, v zadnjih minutah pa je do izraza prišla kvaliteta Primorja, ki je na koncu visoko zmagalo. Končni rezultat tekme je bil 1:9.

EKIPI NA TEKMI PROTI PRIMORJU

12 – Matic Kranjc (V), 2 – Nik Rosič, 3 – Sebastian Vranješ, 4 – Patrik Cecutti, 7 – Nolan Kutin Obid, 8 – Lan Šavle, 11 – Leo Kravanja, 13 – Nejc Mašera (K), 14 – Žak Žagar, 15 – Andraž Tonkli, 16 – Anže Luis, 17 – Nal Čebokli, 18 – Bor Lišter, 19 – Jaka Rosič, 20 – Gašper Rozman, 22 – Patrik Zabreščak, 23 – Tenej Miklavič, 30 – Žan Luka Korošec

PRIMORJE U12

1 – Edin Duraković (V), 12 – Aron Pintar (V), 3 – Žan Kobal, 4 – Tomi Popović (K), 7 – Črt Peternel, 8 – Tai Kodelja, 9 – Etien Polanc, 11 – Andrej Stajić, 13 – Aljaž Prajnšperger, 14 – Tadej Nunić, 16 – Alensandar Petković, 17 – Aleks Štor, 18 – Erman Sukanović

U9 in U11

Ekipa U9 se je udeležila prvega MNZ turnirja v spomladanskem delu sezone. V Mirnu so se fantje in dekle pomerili z Adrio, Vodicami in Gorico. Ni manjkalo golov, preigravanj, obramb in lepih potez.

Ekipa U11 je gostovala v Ajdovščini in proti Primorju prikazala lepo igro z veliko zadetki.