VISOK PORAZ Z DOBOVCEM

Najhujši poraz Oplasta v letošnji sezoni in tudi en najvišjih do sedaj. Kljub temu, da smo na gostovanje odšli brez Nejca Kovačiča, Denija Krivca, Roka Hrasta in kapetana Danija Vulikića, se nihče ni nadejal takšnega poraza. Tudi zato, ker sta pri domačinih manjkala kapetan Rok Mordej in reprezentant Žiga Čeh. A našim ni šlo nič od nog. Že v peti minuti pa smo, za dalj časa, ostali tudi brez Roka Beštra, ki je utrpel zlom nosu. Je pa prvo uradno tekmo za Oplast odigral Jan Žnidarčič.

Dobovec je vprašanje zmagovalca rešil že v prvih 6. minutah, ko so zadeli Teo Turk, Kristjan Čujec, Vedran Matošević in Niko Cesarec. Dobovca pa hitro vodstvo ni uspavalo. Do konca polčasa so namreč zadeli še dvakrat Teo Turk, Vedran Matošević in Kristjan Čujec. Rezultat polčasa je bil 8:0.

V drugem polčasu so domačini zadeli še trikrat. Uspešni so bili Niko Cesarec (2x) in Denis Kneževič.

Čeprav je bil poraz nekako pričakovan, saj smo igrali proti prvemu favoritu za naslov prvaka ter udeležencu lige prvakov, pa je končna razlika res visoka.

Naši naslednji teden potujejo v Litijo, kjer jih čaka nova zahtevna tekma. Zagotovo brez Roka Beštra, ki mu želimo čim prejšnje okrevanje po poškodbi, a vsi upamo, da bodo za tekmo pripravljeni Nejcv Kovačič, Dani Vulikić in Rok Hrast.