Bendžo v Oplastu

bendzoNa današnji tekmi na Škofijah bo svojo prvo tekmo za naš klub odigral Benjamin Melink – Bendžo, nekdaj dolgoletni igralec Puntarja in SLO državne reprezentance, ki je zadnjih nekaj let igral v Italiji za različne klube. Pred dobrim letom se je težko poškodoval v prometni nesreči, po uspešni operaciji pa je pokazal iz kakšnega testa je in se je vrnil na futsal igrišča.
Celo več, ni se zadovoljil z igranjem v italijanski C ligi, ampak si je zastavil cilj, da si ponovno izbori mesto v reprezentanci, in s tem nastop na domačem Evropskem prvenstvu 2018. Ocenil je, da za to potrebuje sredino, v kateri bo deležen večjega števila zahtevnih tekem in se odločil za prestop v naš klub, kjer bomo izkušenega in dinamičnega igralca njegovega kova še kako potrebovali.
Dobrodošel Bendžo – verjamemo, da lahko skupaj dosežemo tvoje osebne in naše skupne cilje.

KMN Oplast Kobarid - Vse pravice pridržane 2013.