Tekme sezone - člani

1.SLOVENSKA FUTSAL LIGA SEZONA 2016/17
 
1. KROG, 23.09.2016
KMN Puntar - KMN Oplast Kobarid      0:5 (0:1)
0:1 Fratina (5.), 0:2 Fratina (21.), 0:3 Širok (22.), 0:3 Kos (28.), 0:5 Širok (35.)
 
 
2. KROG, 30.09.2016
KMN Sevnica - KMN Oplast Kobarid      3:0 (2:0)
1:0 Krnc (4.), 2:0 Martić (9.), 3:0 Krnc (28.)
 
 
3. KROG, 07.10.2016
Dobovec Pivovarna Kozel - KMN Oplast Kobarid      1:3 (1:2)
0:1 Kravanja (3.), 1:1 Drobne (6.), 1:2 Sovdat (8./6m), 1:3 Kravanja (40.)
 
 
4. KROG, 21.10.2016 
KMN Oplast Kobarid - Proen Maribor      2:4 (0:3)
0:1 Fideršek (15.), 0:2 Fetič (16.), 0:3 Čeh (19.), 0:4 Fideršek (21.), 1:4 Kos (38.), 2:4 Kravanja (40.)
 
 
5. KROG, 04.11.2016
KMN Tomaž Šic Bar - KMN Oplast Kobarid      3:3 (1:2)
0:1 Širok (5.), 0:2 Kos (6.), 1:2 Goričan (20.), 2:2 Školiber (27.), 2:3 Širok (30.), 3:3 Goričan (39.) 
 
 
6. KROG, 11.11.2016
FC Litija - KMN Oplast Kobarid      4:2 (1:0)
1:0 Turk (4.), 1:1 Širok (22.), 2:1 Šturm (30.), 2:2 Širok (32.), 3:2 Turk (33.), 4:2 Turk (33.) 
 
 
7.KROG, 18.11.2016
KMN Oplast Kobarid - KMN Bronx Škofije      6:0 (2:0)
1:0 Širok (18.), 2:0 Kravanja (20.), 3:0 Uršič (24.). 4:0 Lenarčič (27.), 5:0 Ručna (33.), 6:0 Koren (38.)
 
 
8. KROG, 02.12.2016
FK Zavas Siliko - KMN Oplast Kobarid      4:4 (3:0)
1:0 Paulič (11.), 2:0 Marinč (13.), 3:0 Ćosič (17.), 3:1 Kravanja (22.), 3:2 Sovdat (23.), 4:2 Paulič (30.), 4:3 Ručna (36.), 4:4 Ručna (40.)
 
 
9.KROG, 09.12.2016
KMN Oplast Kobarid- KMN Sevnica      7:3 (5:1)
1:0 Ručna (2.), 1:1 Klemenčič (5.), 2:1 Ručna (10.), 3:1 Sovdat (12.), 4:1 Kravanja (17.), 5:1 Kos (19.), 5:2 Klemenčič (25.), 6:2 Kravanja (29.), 6:3 Kopun (32.), 7:3 Konavec (39.)
 
 
10. KROG, 23.12.2016
KMN Oplast Kobarid - KMN Puntar      1:2 (1:1)
0:1 Laharnar (2.), 1:1 Širok (17.), 1:2 Rutar (27.)
 
  
11. KROG, 13.01.2017
KMN Oplast Kobarid - KMN Sevnica      7:3 (3:0)
1:0 Kravanja (2.), 2:0 Kravanja (9.), 3:0 Lenarčič (15.), 4:0 Kravanja (25.), 5:0 Širok (26.), 5:1 Govekar B. (26.), 5:2 Krnc (28.), 5:3 Šribar (31.), 6:3 Ručna (36.), 7:3 Lenarčič (39.)  
 
 
12.KROG, 20.01.2017
KMN Oplast Kobarid - Dobovec Pivovarna Kozel      4:2 (0:1)
0:1 Vojsk (14.), 1:1 Sovdat (26.), 2:1 Sovdat (34.), 3:1 Kravanja (36.), 4:1 Lenarčič (38.), 4:2 Vojsk (39.)
 
  
13. KROG, 08.02.2017
Proen Maribor - KMN Oplast Kobarid      2:1 (0:0)
0:1 Kos (36.), 1:1 Fideršek (36.), 2:1 Totoškovič (37.)
 
  
14. KROG, 03.02.2017
KMN Oplast Kobarid - KMN Tomaž Šic Bar      4:0 (2:0)
1:0 Širok (8.), 2:0 Koren (18.), 3:0 Kravanja (36.), 4:0 Kravanja (40.)
 
  
15. KROG, 10.02.2017
KMN Oplast Kobarid - FC Litija      3:3 (2:2)
0:1 Jelič (13.), 0:2 Konavec (13/ag.), 1:2 Kravanja (14.), 2:2 Kravanja (20.), 3:2 Ručna J. (25.), 3:3 Ručna B. (40./10m)
 
  
16. KROG, 17.02.2017
KMN Bronx Škofije - KMN Oplast Kobarid      3:1 (3:0)
1:0 Radiškovič (2.), 2:0 Zajc (19.), 3:0 Zajc (20.), 3:1 Sovdat (24.)
 
  
17. KROG, 24.02.2017
KMN Oplast Kobarid – Zavas Siliko      5:3 (0:1)
0:1 Jereb (15.), 1:1 Sovdat (26.), 2:1 Kos (27.), 3:1 Kos (28.), 4:1 Širok (31.), 4:2 Končan B. (31.), 5:2 Lenarčič (33.), 5:3 Končan G. (40.)
 
  
18. KROG, 10.03.2017
KMN Benedikt – KMN Oplast Kobarid      9:2 (4:0)
1:0 Senekovič M. (1.), 2:0 Klemenčič (2.), 3:0 Senekovič M. (10.), 4:0 Melink (19./ag), 5:0 Klemenčič (23.), 6:0 Klemenčič (23.), 6:1 Uršič, 7:1 Klemenčič (27.), 8:1 Klemenčič (32.), 9:1 Šilec (37.), 9:2 Kos (40.)
 
 
ČETRTFINALE 1. TEKMA, 17.03.2017
KMN Oplast Kobarid – Dobovec Pivovarna Kozel      5:1 (1:0)
1:0 Širok (1.), 2:0 Širok (25.), 3:0 Lenarčič (31.),4:0 Širok (38.), 5:0 Kravanja (38.), 5:1 Bizjak (39.)
 
 
ČETRTFINALE 2. TEKMA, 23.03.2017
Dobovec Pivovarna Kozel – KMN Oplast Kobarid      5:3 (1:1) (1:1 v zmagah)
0:1 Lenarčič (10.), 1:1 Marot (18.), 2:1 Vrabel (24.), 3:1 Jurić (26.), 3:2 Kravanja (33.), 4:2 Bizjak (35.), 4:3 Širok (39.), 5:3 Bizjak (40.)
 
 
ČETRTFINALE 3. TEKMA, 28.03.2017
KMN Oplast Kobarid – Dobovec Pivovarna Kozel      5:4 (3:2) (2:1 v zmagah)
0:1 Vrabel (1.), 1:1 Kos (8.), 2:1 Melink (19.), 3:1 Melink (20.), 3:2 Drobne (30.), 4:2 Širok (34.), 5:2 Širok (35.), 5:3 Jurič (35.), 5:4 Drobne (40.)
 
POLFINALE 1. TEKMA, 31.03.2017
Proen Maribor - KMN Oplast Kobarid      5:2 (3:0) (1:0 v zmagah)
1:0 Totošković (6.), 2:0 Totošković (17.), 3:0 Fetić (17.), 4:0 Fideršek (27.), 4:1 Kos (28.), 4:2 Širok (40.), 5:2 Fetić (40.)
 
 
POLFINALE 2. TEKMA, 11.04.2017
Proen Maribor – KMN Oplast Kobarid      6:1 (1:0) (2:0 v zmagah)
1:0 Fetić (18.); 2:0 Totošković (23.); 3:0 Hasanbegović (24.); 4:0 Totošković (27.); 4:1 Kravanja (30.), 5:1 Hasanbegović (39.), 6:1 Jandrič (40.)
 
 
POLFINALE 3. TEKMA, 14.04.2017
KMN Oplast Kobarid – Proen Maribor      5:1 (1:0) (1:2 v zmagah)
1:0 Širok (6.), 2:0 Kravanja (25.), 3:0 Širok (30.) 4:0 Lenarčič (30.), 5:0 Lenarčič (31.) 5:1 Grdović (37.)
 
 
POLFINALE 4. TEKMA, 18.04.2017
KMN Oplast Kobarid – Proen Maribor 6:7 (3:2, 4:4) (1:3 v zmagah)
1:0 Kravanja (5.), 2:0 Sovdat (6.), 3:0 Koren (14.), 3:1 Fetič (15./10.m), 3:2 Čeh (19.), 3:3 Fideršek (26.), 3:4 Jandrič (34.), 4:4 Širok (36.),4:5 Čeh (41./6.m), 5:5 Sovdat (41./6.m), 5:6 Totoškovič (41./6m.), 6:6 Kravanja (41./6.m), 6:7 Fetič (41./6.m)
 

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
 
 
 
1. SLOVENSKA FUTSAL LIGA SEZONA 2015/16
 
1. KROG, 11.09.2015
KMN Oplast Kobarid - prost
 
2. KROG, 18.09.2015
KMN Oplast Kobarid - Potočje Projektiranje Sevnica      3:1 (1:0)
.1:0 Nečemer (20./ag.), 2:0 Lenarčič (28.), 2:1 Martič (29.), 3:1 Kravanja (34.)
 
3. KROG, 25.09.2015
KMN Benedikt - KMN Oplast Kobarid      4:7 (0:6)
0:1 Širok (2.), 0:2 Lenarčič (5.), 0:3 Sovdat (8.), 0:4 Ručna (10.), 0:5 Ručna (11.), 0:6 Lenarčič (14.), 0:7 Ručna (23.), 1:7 Senekovič M. (36.), 2:7 Senekovič M. (36.), 3:7 Senekovič M. (40.), 4:7 Senekovič M. (40.)
 
4. KROG, 02.10.2015
KMN Oplast Kobarid - FC Litija      2:3 (1:1)
1:0 Sovdat (3.), 1:1 Vrhovec (15.), 2:1 Ručna J. (22.), 2:2 Ručna B. (26.), 2:3 Turk (33.)
 
5. KROG, 09.10.2015
KMN Bronx Škofije - KMN Oplast Kobarid      1:1 (0:0)
0:1 Lenarčič (22), 1:1 Čuk (40)
 
6. KROG, 23.10.2015
KMN Oplast Kobarid - KMN Puntar      7:4 (3:0)
1:0 Širok (1.), 2:0 Kravanja (5.), 3:0 Vulikič (11.), 3:1 Vidič (22.), 4:1 Kravanja (25.), 5:1 Širok (26.), 5:2 Rutar (29.), 6:2 Kravanja (36.), 6:3 Kusterle (36.), 7:3 Kravanja (38.), 7:4 Kos (40.)
 
7. KROG, 30.10.2015
Dobovec Pivovarna Kozel - KMN Oplast Kobarid      3:5 (0:1)
0:1 Širok (3.), 0:2 Sovdat (25.), 0:3 Sovdat (26.), 1:3 Marot (26.), 2:3 Kugler (28.), 2:4 Vulikič (29.), 2:5 Koren (37.), 3:5 Kordiš (39.)
 
8. KROG, 06.11.2015
KMN Oplast Kobarid - Kix Ajdovščina      6:1 (4:0)
1:0 Vulikič (9.), 2:0 Lenarčič (13.), 3:0 Vulikič (15.), 4:0 Lenarčič (20.), 5:0 Hrast (27.), 5:1 Česnik (30.), 6:1 Lenarčič (36.)
 
9. KROG, 13.11.2015
RE/MAX Maribor - KMN Oplast Kobarid      3:5 (1:1)
1:0 Totošković (3.), 1:1 Ručna (15.), 1:2 Kravanja (21.), 2:2 Fideršek (22.), 2:3 Lenarčič (25.), 2:4 Gašperut (26.), 3:4 Totošković (30.), 3:5 Širok (34.)
 
10. KROG, 20.11.2015
KMN Oplast Kobarid - prost
 
11. KROG, 04.12.2015
Potočje Projektiranje Sevnica - KMN Oplast Kobarid      4:7 (2:2)
0:1 Ručna (8.), 0:2 Sovdat (10.), 1:2 Krnc (14.), 2:2 Drobne (17.), 2:3 Širok (22.), 2:4 Vulikić (25.), 2:5 Kravanja (25.), 2:6 Vulikić (29.), 3:6 Kranjčevič (33.), 4:7 Ručna (35.), 5:7 Širok (37./ag)
 
12. KROG, 23.12.2015
KMN Oplast Kobarid - KMN Benedikt      4:2 (2:0)
1:0 Lenarčič (7.), 2:0 Ručna (10.), 2:1 Klemenčič (29.), 2:2 Klemenčič (31.), 3:2 Gašperut (31.), 4:2 Ručna (36.)
 
13. KROG, 15.01.2016
FC Litija - KMN Oplast Kobarid      7:2 (3:2)
0:1 Ručna (2.), 1:1 Račič (4.), 2:1 Račič (7.), 2:2 Lenarčič (9.), 3:2 Račič (20.), 4:2 Hasanbegović (31.), 5:2 Račič (33.), 6:2 Hasanbegović (36.), 7:2 Šturm (37.)
 
14. KROG, 22.01.2016
KMN Oplast Kobarid - KMN Bronx Škofije      7:1 (3:0)      
1:0 Ručna (5.), 2:0 Kravanja (8.), 3:0 Ručna (19.), 4:0 Kravanja (31.), 4:1 Čuk (31.), 5:1 Zajc (37./ag.), 6:1 Širok (39.), 7:1 Širok (40.)
 
15. KROG, 12.02.2016
KMN Puntar - KMN Oplast Kobarid      0:6 (0:2)
0:1 Koren (9.), 0:2 Sovdat (12.), 0:3 Širok (23.), 0:4 Vulikič (24.), 0:5 Sovdat (29.), 0:6 Širok (31.)
 
16. KROG, 19.02.2016
KMN Oplast Kobarid - Dobovec Pivovarna Kozel     3:3 (2:1)
1:0 Sovdat (4.), 2:0 Ručna (10.), 2:1 Lojen (19.), 3:1 Širok (22.), 3:2 Vrhovec (38.), 3:3 Vrhovec (39./10m.)
 
17. KROG, 26.02.2016
KIX Ajdovščina - KMN Oplast Kobarid     3:11 (1:3)
0:1 Ručna (3.), 1:1 Čosić (14.), 1:2 Kravanja (16.), 1:3 Ručna (18.), 1:4 Ručna (22.), 1:5 Koren (22.), 1:6 Kravanja (22.), 1:7 Hrast (27.), 2:7 Vanceta (28.), 3:7 Sukanović (28.), 3:8 Koren (35.), 3:9 Hrast (38.), 3:10 Hvala (39.), 3:11 Žonta (40./ag).
 
18. KROG, 11.03.2016
KMN Oplast Kobarid - RE/MAX Maribor      2:1 (1:0)    
1:0 Vulikič D. (16.), 2:0 Ručna J. (36.), 2:1 Klinc J.(37.)
 
19. KROG, 19.03.2016
KMN Oplast Kobarid - KMN Benedikt      5:3 (0:1)
0:1 Klemenčič (13.), 1:1 Širok A. (21.), 2:1 Sovdat J. (24.), 3:1 Vulikič D. (28.), 4:1 Lenarčič J. (28.), 5:1 Vulikič D.(33.), 5:2 Drašak (36.), 5:3 Škerget (37.)
 
POLFINALE, 1. tekma, 01.04. 2016

KMN Oplast Kobarid – FC Litija       1:2 (0:2) (0:1 v zmagah)
1:0 Vulikič (3.), 1:1 Pertič (15.), 1:2 Gregorič (24.)

KMN Oplast Kobarid – FC Litija      0:6 (0:0) (0:2 v zmagah)
0:1 Ručna (21.), 0:2 Ručna (26.), 0:3 Hasanbegovič (28.), 0:4 Ručna (29.), 0:5 Pertič (30.), 0:6 Pertič (35.)

 
 
 
 
 
 
POKALNO TEKMOVANJE/POKAL "TERME OLIMIA"
 
1.KROG, 16.10.2014
KMN Oplast Kobarid - KMN Puntar     6:1 (2:0)
1:0 Širok (1.), 2:0 Širok (13.), 3:0 Kravanja (23.), 4:0 Sovdat (24.), 4:1 Rutar (32.), 5:1 Vulikić (34.), 6:1 Lenarčič (35.)
 
 
 
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _  
 
1. SLOVENSKA FUTSAL LIGA SEZONA 2014/15
 
1. KROG, 19.09.2014
KMN Sevnica - KMN Oplast Kobarid      0:5 (0:3)
0:1 Sovdat (13), 0:2 Širok(12.), 0:3 Ručna (19.), 0:4 Vulikić (35.), 0:5 Sovdat (38.)
 
2. KROG, 26.09.2014
KMN Oplast Kobarid - RE/MAX Maribor      5:2 (1:2)
1:0 Gašperut (9.), 1:1 Fideršek (14.), 1:2 Kavčič (20.), 2:2 Širok (35.), 3:2 Ručna (36./10m), 4:2 Ručna (38.), 5:2 Lenarčič (40.)
    
3. KROG, 12.11.2014 
KMN Puntar - KMN Oplast Kobarid      2:0
1:0 Vidič (22.), 2:0  Laharnar (24.)
 
4. KROG, 17.10.2014
KMN Oplast Kobarid - KMN Bronx Škofije      4:4 (2:2)
0:1 Mesarec (7.), 1:1 Lenarčič (14.), 2:1 Gašperut (16.), 2:2 Zajc (20.), 3:2 Zajc (22./ag.), 3:3 Klemenčič (25.) 4:3 Lenarčič (31.), 4:4 Zajc (36.)
 
5. KROG, 31.10.2014
KMN Oplast Kobarid - ŠD Extrem      3:3 (2:2)
1:0 Gašperut (3.), 1:1 Trdan (4.), 2:1 Sovdat (9.), 2:2 Širok (12./ag.), 2:3 Levstik (36.), 3:3 Vulikić (40.)
 
6. KROG, 07.11.2014
KMN Oplast Kobarid - Dobovec Pivovarna Kozel      3:0 (2:0)
1:0 Kusterle (9.), 2:0 Vulikić (13.), 3:0 Vulikić (40.)
 
7. KROG, 21.11.2014
KMN Benedikt - KMN Oplast Kobarid      1:5 (0.2)
0:1 Lenarčič (8.), 0:2  Širok (13.), 1:2 Senekovič (24.), 1:3 Vulikič (28.), 1:4 Sovdat (30.), 1:5 Klemenčič (34./ag)
 
8. KROG, 05.12.2014
FC Litija - KMN Oplast Kobarid      5:1 (1:0)
1:0 Totošković (18.), 2:0 Totošković (26.), 3:0 Pantić (36.), 3:1 Skubin (37.), 4:1 Pantić (39.), 5:1 Pantić (40.)
 
9. KROG, 12.12.2014
KMN Oplast Kobarid - KMN Velike Lašče      3:2 (2:1)
1:0 Vidic (1.), 1:1 Sovdat (3.), 2:1 Širok (11.), 3:1 Skubin (31.), 3:2 Kovačević (36.)
 
10. KROG, 19.12.2014
KMN Oplast Kobarid - KMN Sevnica      2:1 (1:0)
1:0 Širok (3.), 2:0 Lenarčič (32.), 2:1 Nečemer (32.) 
 
11. KROG, 06.01.2015
RE/MAX Maribor - KMN Oplast Kobarid      2:0
1:0 Bizjak (40.), 2:0 Drobne (40.)
 
12. KROG, 23.01.2015
KMN Oplast Kobarid - KMN Puntar      4:1 (0:0)
1:0 Širok (24.), 2:0 Širok (27.), 3:0 Ručna (31.), 4:0 Vulikić (34.)
 
13. KROG, 31.01.2015
KMN Bronx Škofije - KMN Oplast Kobarid      3:5 (2:3)
1:0 Zajc (6.), 1:1 Vulikić (8.), 1:2 Sovdat (14.), 2:2 Ručna (15./ag), 2:3 Ručna (19.), 2:4 Vulikić (26.), 2:5 Ručna (38.), 3:5 Čuk (40.)
 
14. KROG, 06.02.2015
ŠD Extrem - KMN Oplast Kobarid      1.2 (0:1)
0:1 Širok (3.), 0:2 Vulikić (25.), 1:2 Levstik (32.)
 
15. KROG, 20.02.2015
Dobovec Pivovarna Kozel - KMN Oplast Kobarid      4:2 (2:1)
1:0 Vojsk (10.), 1:1 Lenarčič (11.), 2:1 Kroflič (13.), 3:1 Mordej (31.), 4:1 Kroflič (32.), 4:2 Vulikić (38.)
 
16. KROG, 27.02.2015
KMN Oplast Kobarid - KMN Benedikt      5:1 (5:0)
1:0 Vulikić (2.), 2:0 Skubin (7.), 3:0 Vulikić (11.), 4:0 Kusterle (15.), 5:0 Ručna (17.), 5:1 Rola (30.)
 
17. KROG, 06.03.2015
KMN Oplast Kobarid - FC Litija      2:3 (1:2)
0:1 Ručna B. (1.), 1:1 Skubin (7.), 1:2 Ručna B. (16.), 1:3 Ručna (24.), 2:3 Kravanja (39.)
 
18. KROG, 13.03.2015
KMN Velike Lašče - KMN Oplast Kobarid      0:8 (0:2)
0: 1 Fratina (10.), 0:2 Ručna (20.), 0:3 Ručna (22.), 0:4 Širok (30.), 0:5 Koren (31.), 0:6 Širok (36.), 0:7 Širok (38.), 0:8 Fratina(39.)
 
19. KROG, 31.03.2015 - 1. polfinalno srečanje
FC Litija - KMN Oplast Kobarid      2:6 (2:3)
1:0 Bratić (4./ag.), 2:0 Hasanbegović (6.), 2:1 Fratina (6.), 2:2 Sovdat (19.), 2:3 Sovdat (19.), 2:4 Kusterle (23.), 2:5 Vulikić (28.), Vulikić (38.)
 
20. KROG, 03.04.2015 - 2. polfinalno srečanje
FC Litija - KMN Oplast Kobarid      2:1 (2:0)
1:0 Totošković (13.), 2:0 Ručna (19.), 2:1 Fratina (29.) 
 
21. KROG, 03.04.2015 - 3. polfinalno srečanje
KMN Oplast Kobarid - FC Litija      1:4 (1:2)
1:0 Ručna (8.),  1:1 Hasanbegović (9.), 1:2 Totošković (20.), 1:3 Radiškovič (29.), 1:4 Radiškovič (35.) 
 
22. KROG, 10.04.2015 - 4. polfinalno srečanje
KMN Oplast Kobarid - FC Litija      4:2 (0:0)
1:0 Ručna (30.),  1:1 Širok (33.)
uspešne 11-metrovke: J Ručna, T. Kravanja in S. Skubin
 
23. KROG, 13.04.2015 - 5. polfinalno srečanje
FC Litija - KMN Oplast Kobarid      0:5 (0:1)
0: 1  Pertić (15./ag.), 0:2 Širok (22.), 0:3 Ručna (23.), 0:4 Lenarčič (25.), 0:5 Širok (39.)
 
24. KROG, 17.04.2015 - 1. finalno srečanje
Dobovec pivovarna Kozel - KMN Oplast Kobarid      9:6 (5:4) 
0:1 Širok (3.), 1:1 Mordej (4.), 1:2 Fratina (6.), 1:3 Kravanja (6.), 1:4 Ručna (12.), 2:4 Lojen (12.), 3:4 Lenarčič (14./ag), 4:4 Kroflič (17.), 5:4 Mordej (20.), 6:4 Simeunović (23.), 6:5 Vulikić (33.), 7:5 Mordej (34.), 7:6 Širok (35.), 8:6 Mordej (36.), 9:6 Mordej (39.)
 
25. KROG, 21.04.2015 - 2. finalno srečanje
Dobovec pivovarna Kozel - KMN Oplast Kobarid      4:2 (0:0)
1:0 Mordej, 2:0 Marot, 2:1 Kravanja, 3:1 Kroflič, 3:2 Lenarčič, 4:2 Vojsk
 
26.KROG, 24.04.2015 - 3.finalno srečanje
KMN Oplast Kobarid - Dobovec Pivovarna Kozel      2:5 (0:2, 2:2)
0:1 Mordej (5.), 0:2 Mordej (19.), 1:2 Vulikć (32.), 2:2 Uršić (37.)
 
 
 
 
 
 
 
 
POKALNO TEKMOVANJE/POKAL "TERME OLIMIA"
 
OSMINA FINALA, 10.10.2014
ŠD Extrem - KMN Oplast Kobarid      1:3 (0:1)
0:1 Gašperut (17.), 0:2 Širok (23.), 0:3 Širok (34.), 1:3 Košir (40.)
 
ČETRTFINALE/ 1. TEKMA, 14.11.2014
KMN Bronx Škofije - KMN Oplast Kobarid      0:7 (0:5)
0:1 Širok (2.), 0:2 Sovdat (2.), 0:3 Kusterle (3.), 0:4 Širok (13.), 0:5 Lenarčič (15.), 0:6 Lenarčič (35.), 0:7 Krivec (40./10m)
 
ČETRTFINALE / 2. TEKMA, 28.11.2014
KMN Oplast Kobarid - KMN Bronx Škofije      7:2 (6:0)
1: 0 Tatić (3.), 2:0 Gašperut (5.), 3:0 Skubin (12.), 4:0 Koren (13.), 5:0 Zajc (16./ag), 5:0 Gašperut (16.), 7:0 Širok (24.), 7:1 Viler (39.), 7:2 Viler (39.)
 
POLFINALE  14.02.2015
FC Ptuj - KMN Oplast Kobarid      1:10 (1:6)
0:1 Ručna (6.), 0:2 Lenarčič (9.), 1:2 Krajnc (9.), 1:3 Skubin (11.), 1:4 Lenarčič (11.), 1:5 Širok (12.), 1:6 Širok (14.), 1:7 Sovdat (25.), 1:8 Hrast (32.), 1:9 Kusterle (35.) 1:10 Koren (40.)
 
FINALE  15.02.2015 
KMN Oplast Kobarid - Dobovec Pivovarna Kozel      11:7 (2:2)
0:1 Mordej R. (6.), 1:1 Skubin (10.), 2:1 Sovdat (10.), 3:1 Lenarčič (13.), 4:1 Bratić (16.), 5:2 Mordej R. (19.), 6:2 Lenarčič (21.), 7:2 Širok (22.), 8:3 Lenarčič (26.), Kugler (27.), 8:4 Kroflič (29.), 8:5 Marot (30.), 9:5 Lenarčič (30.), 10:5 Vulikić (31.), 10:6 Mordej R. (33./10m), 11:6 Ručna (37/10m), 11:7 Vojsk (38.)
 
 
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
 
 
1. SLOVENSKA FUTSAL LIGA SEZONA 2013/14
 
1. SFL, 1. krog, 20.9.2013
RE/MAX Brezje Maribor - KMN Oplast Kobarid     3:7 (1:1)
0:1 Zorč (9.), 1:1 Kranjc (16.), 1:2 Kusterle (22.), 1:3 Zalašček (26.), 2:3 Štih (28/ag.), 2:4 Zorč (30.), 3:4 Frumen (30.), 3:5 Sovdat (36.), 3:6 Sovdat (36.), 3:7 Fratina (37.)
 
1. SFL, 2. krog, 27.9.2013
KMN Oplast Kobarid – KMN Bronx Škofije     1:2 (0:0)
0:1 Kapun (21.), 1:1 Sovdat (33.), 1:2 Kapun (39.)
 
1. SFL, 3. krog, 4.10.2013
KMN Velike Lašče - KMN Oplast Kobarid     3:5 (2:2)
1:0 Rastoka (3.), 1:1 Fratina (3.), 1:2 Zorč (9.), 2:2 Rastoka (18.), 2:3 Sovdat (24.), 3:3 Vidic (26.), 3:4 Uršič (27.), 3:5 Bratič (40.)
 
1. SFL, 4. krog, 18.10.2013
FC Litija - KMN Oplast Kobarid    3:5 (3:0)
1:0 Simič (5.), 2:0 Osredkar (6.), 3:0 Vrhovec (11.), 3:1 Ručna (23.), 3:2 Ručna (30.), 3:3 Ručna (32.), 3:4 Ručna (39.), Kusterle (40.)
 
1. SFL, 5. krog, 25.10.2013
KMN Dobovec Trgovine Jager – KMN Oplast Kobarid     3:4 (1:3)
0:1 Uršič (2.), 1:1 Kroflič (4.), 1:2 Uršič (9.), 1:3 Sovdat (16.), 2:3 Marot (24.), 2:4 Ručna (28.), 3:4 Repinc (35.
 
1. SFL, 6. krog, 8.11.2013
KMN Sevnica – KMN Oplast Kobarid     3:1 (0:0)
0:1 Grigič (21./ag), 1:1 Krnc (37.), 2:1 Koprivnjak (39.), 3:1 Škorič (40.)
 
1. SFL, 7. krog, 22.11.2013
KMN Puntar – KMN Oplast Kobarid     0:3 (0:0)
0:1 Kusterle (29.), 0:2 Sovdat (34.), 0:3 Vulikič (35.)
 
1. SFL, 8. krog, 6.12.2013
KMN Oplast Kobarid - RE/MAX Brezje Maribor     5:0 (2:0)
1:0 Zorč (1.), 2:0 Gašperut (15.), 3:0 Ručna J. (23.), 4:0 Zorč (30.), 5:0 Ručna J. (33.) 
 
1. SFL, 9. krog, 13.12.2013
KMN Bronx Škofije : KMN Oplast Kobarid     3 : 5 (1:3)
1 : 0 - Grželj (7.),  1 : 1 - Sovdat (11.), 1 : 2 - Sovdat (17.), 1 : 3 - Zorč (18.), 1 : 4 - Vulikić (26.), 1 : 5 - Krivec (28.), 2 : 5 - Mirkovič (32.), 3 : 5 - Sironič (38.)
 
1.SFL, 10. krog, 20.12.2013
KMN Oplast Kobarid – KMN Velike Lašče     6:3 (2:0)
1:0 Ručna (13.), 2:0 Ručna (20.), 3:0 Sovdat (23.), 3:1 Klarič (31.), 3:2 Kitić (32.), 3:3 Begić (33.), 4:3 Sovdat (36.), 5:3 Zorč (37.), 6:3 Fratina (37.)
 
1. SFL, 11. krog, 11.2.2014
KMN Oplast Kobarid – FC Litija     2:2 (1:0)
1:0 Fratina (19.), 2:0 Sovdat (28.), 2:1 Vrhovec (29.), 2:2 Vrhovec (36.)
 
1. SFL, 12. krog, 14.2.2014
KMN Oplast Kobarid – Dobovec T. Jager      6:3 (2:1)
1:0 Sovdat (1.), 2:0 Zorč (8.), 2:1 Lojen (15.), 3:1 Uršič ( 22.), 4: 1 Sovdat (23.), 4:2 Kuraj (26.), 5:2 Zorč (31.), 6:2 Kusterle (36.), 6:3 Vojsk (39.)
 
1. SFL, 13. krog, 21.2.2014
KMN Oplas. Kobarid – KMN Sevnica     5:2 (2:1)
1:0 Zorč (3.), 2:0 Ručna (4.), 2:1 Kurtić (19.), 3:1 Sovdat (22.), 4:1 Sovdat (31.), 5:1 Zorč (37.), 5:2 Škorić (38.)
 
1. SFL, 14. krog, 28.2.2014
KMN Oplast Kobarid – KMN Puntar     1:2 (1:1)
1:0 Hrast (14.), 1:1 Hozjan (16.), 1:2 Rutar A. (32.)
 
1. SFL 15., 16. in 17.krog - tekme četrtfinala. KMN Oplast Kobarid je prost in čaka nasprotnika v polfinalu.
 
1. SFL, 18. krog, 28.3.2014 - POLFINALE 1. tekma
KMN Oplast Kobarid - KMN Sevnica     5:3 (1:2)
0:1 Pešec (3.), 1:1 Sovdat (5.), 1:2 Koprivnjak (16.), 2:2 Ručna (24.), 3:2 Ručna (6m), 4:2 Vulikić (6m), 4:3 Pešec (6m), 5:3 Zorč (6m)
 
1.SFL, 19. krog, 1.4.2014 - POLFINALE 2. tekma
KMN Oplast Kobarid - KMN Sevnica     6:3 (3:0)
1:0 Ručna (6.), 2:0 Sovdat (11.), 3:0 Grgič (13./ag.), 4:0 Ručna (24.), 4:1 Zorč (26./ag.), 5:2 Sovdat (31.), 6:2 Gašperut (34.) 6:3 Kranjčevič (39.)
 
1.SFL, 20. krog, 4.4.2014 - POLFINALE 3. tekma
KMN Sevnica - KMN Oplast Kobarid     2:3 (1:1)
0:1 Ručna (3.), 1:1 Kurtič (7.), 1:2 Zorč (23.), 2.2 Martič (36.), 2:3 Vulikić (36.)
 
1.SFL 21. krog, 11.4.2017 - FINALE 1. tekma
FC Litija - KMN Oplast Kobarid     7:3 (3:0)
1:0 Ručna (6.), 2:0 Simeunovič (17.), 3:0 Vrhovec (20.), 3:1 Uršič (22.), 4:1 Vrhovec (22.), 5:1 Pantič (25.), 5:2 Uršič (29.), 6:2 Simeunovič (30.), 6:3 Zorč (36.), 7:3 Pertič (40.)
 
1.SFL 22. krog, 15.4.2014 - FINALE 2. tekma
FC Litija - KMN Oplast Kobarid     4:2 (1:2)
1:0 Zorč (11.). 1:1 Pertič (18.), 1:2 Ručna J. (20.), 2:2 Ručna B. (26.), 3:2 Vrhovec (36.), 4:2 Simeunovič (39.)
 
1. SFL 23. krog, 18.4.2014 - FINALE 3. tekma
KMN Oplast Kobarid - FC Litija     4:3 (2:1)
0:1 Ručna B. (14.), 1:1 Ručna J. (17.), 2:1 Sovdat (20.), 3:1 Uršič (27.), 4:1 Ručna J. (27.), 4:2 Ručna B. (29.), 4:3 Ručna B. (31.)
 
1. SFL 24. krog, 22.4.2014 - FINALE 4. tekma
KMN Oplast Kobarid - FC Litija     5:1 (2:0)
1:0 Sovdat (4.), 2:0 Gašperut (15.), 3:0 Zorč (22.), 3: 1 Vrhovec (23.), 4:1 Ručna (32.), 5:1 Bratič (32.)
 
1. SFL 25. krog, 26.4.2014 - FINALE 5. tekma
FC Litija - KMN Oplast Kobarid     3:5* (2:2, 0:1)
0:1 Sovat (19.), 1:1 Ručna B. (28.), 2:1 Gašperut (29.), 2:2 Vrhovec (32.)
* 6 - metrovke:
Litija: Pertič - brani Bratič, Vrhovec - brani Bratič, Ručna B. - gol, Pantič - brani Bratič
Oplast: Uršič - zgrešil, Ručna J. - gol, Zorč - Puškar brani, Gašperut - gol, Sovdat - gol
 
 DRŽAVNI PRVAKI SEZONE 2013/2014!!!!
 
 
POKALNO TEKMOVANJE / POKAL »TERME OLIMIA«
 
Pokal Terme Olimia, osmina finala, 12.10.2013
Kebelj Mibus Prevozi – KMN Oplast Kobarid 4:6 (1:3)
1:0 Jager (11.), 1:1 Ručna (16.), 1:2 Vulikić (16.), 1:3 Zorč (18.), 1:4 Uršič (23.), 1:5 Zorč (28.), 2:5 Habjan (29.), 3:5 Krivec (32./ag), 3:6 Ručna (33./10m), 4:6 Jager (40.)
 
Pokal Terme Olimia, četrtfinale, 1. tekma, 15.11.2013
KMN Oplast Kobarid – KMN Slemen 5:3 (2:1)
0:1 Grušovnik (8.), 1:1 Ručna (12.), 2:1 Gašperut (18.), 3:1 Ručna (24.), 4:1 Ručna (32.), 4:2 Založnik (38.), 4:3 Založnik (39.), 5:3 Ručna (40.)
 
Pokal Terme Olimia, četrtfinale, 2. tekme, 30.11.2013
KMN Slemen - Oplast Kobarid 1:5 (0:1)
0:1 Sovdat (8.), 1:1 Založnik (25.), 1:2 Gašperut (32.), 1:3 Sovdat (34.), 1:4 Kusterle (35.), 1:5 Ručna (39.)
 
Zaključni turnir četverice Terme Olimia/ Final Four (8.3.2014)
17.00   Oplast Kobarid - KMN Sevnica     3:4 (2:2)
1:0 Ručna (3.), 1:1 Pešec (12.), 2:1 Zorč (15.), 2:2 Kurtić (17.), 3:2 Nečemer (27.), 3:4 Škorič (31.)
 
 

sponzorji

KMN Oplast Kobarid - Vse pravice pridržane 2013.